Typy zastřešení bazénů

Při investici do zastřešení bazénu očekáváme, že se bude jednat o kvalitní produkt s bezproblémovou funkčností. Naše zastřešení tuto zásadní podmínku splňují. Nyní je jen na Vás, vybrat typ zastřešení, který Vám bude nejvíce vyhovovat.

Zastřešení Practic

Jak jméno tohoto zastřešení napovídá, jedná se o typ konstrukce s jednoduchým, ale účelným designem, což přináší skvělý poměr “výkon x cena”. Zastřešení Practic je nejprodávanějším typem zastřešení bazénů.

Practic_thumbnail


Nízká zastřešení, která nebrání výhledu

Tato nízká zastřešení nenaruší vzhled Vaší zahrady a nebrání ve výhledu. Jsou vhodná také např. pro zastřešení bazénů v blízkosti domu, kde by vyšší typ zastřešení stínil před okny.

HorizontDream


Vysoká zastřešení podchozí na jedné delší a obou kratších stranách

Velice oblíbené typy podchozího zastřešení, které umožňují využívat prostor ze třech stran kolem bazénu. Můžete tak pohodlně relaxovat u Vašeho bazénu i při nepřízni počasí.

Harmony_thumbRock_thumb


Vysoká zastřešení podchozí na všech stranách

Zcela podchozí typy zastřešení umožňující neomezené užívání Vašeho bazénu a prostoru kolem něj. Dny s nepříznivým počasím Vás neomezí v užívání si Vašeho bazénu a ve slunečných dnech zastřešení jednoduše zcela odsunete.

Star_thumbTerrace_thumb


Kombinovaná zastřešení s vysokým segmentem

Tato zastřešení jsou vhodnou kombinací tam, kde chcete využít prostor před bazénem k relaxaci, převlékání, nebo máte např. schody bazénu vystrčené do strany a zároveň nechcete, abyste měli nad celým bazénem velkou halu.

Atyp Practic_Practic_thumbAtyp Practic_Star_thumb


Pro zjištění ceny zastřešení pro Váš bazén, vyplňte prosím poptávkový formulář, nebo nás kontaktujte telefonicky.